Genexo

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą farmaceutyczną, obecną na rynku od ponad dekady.

Wielokrotnie uzyskaliśmy tytuł "Diament Forbesa" oraz Certyfikat Wiarygodności Biznesowej.

Przyznane naszym produktom nagrody i wyróżnienia, potwierdzają ich najwyższą jakość.

W chwili obecnej poszukujemy Kandydatki/ Kandydata na stanowisko:

Kierownik Produktu / Starszy Kierownik Produktu

Miejsce pracy: mazowieckie pełny etat
Opis stanowiska:
Wybrana osoba odpowiadać będzie za strategię marketingową i prowadzenie działań dla nowej marki w firmie.

Zadania jakie przed Tobą stawiamy:

    • Opracowanie, wdrożenie i koordynowanie strategii marketingowej dla nowej marki
    • Przygotowywanie merytorycznych, naukowych i sprzedażowych argumentów dla produktów
    • Ustalanie pozycjonowania cenowego i polityki dystrybucyjnej produktów marki
    • Przygotowywanie i realizacja kampanii  marketingowych
    • Zarządzanie budżetem marketingowym
    • Prowadzenie szkoleń dla zespołu sprzedaży (wykłady i prezentacje)
    • Przygotowywanie analiz rynku oraz monitorowanie bieżącej sytuacji rynkowej i podejmowanie odpowiednich działań
    Wymagania:

    • Minimum dwuletnie doświadczenie w pracy na stanowisku Kierownika Produktu/ Starszego Kierownika Produktu, w branży farmaceutycznej lub diagnostyce medycznej.
    • Samodzielność i kreatywność w planowaniu i wdrażaniu strategii marketingowych
    • Sprawność w prowadzeniu projektów marketingowych
    • Zdolność logicznego i analitycznego myślenia
    • Umiejętność biznesowej oceny projektów
    • Bardzo dobre umiejętności prezentacyjne,
    • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie
    • wykształcenie wyższe
    • prawo jazdy kat. B
    Oferujemy:

    • Rzeczywisty wpływ na budowanie i rozwój powierzonej marki
    • Pracę w ambitnym, nastawionym na wynik zespole ze świetną atmosferą pracy
    • Możliwość rozwoju w dynamicznej organizacji
    • Pakiet socjalny, samochód służbowy oraz inne niezbędne narzędzia pracy

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Po wybraniu przycisku "Aplikuj na Stanowisko" nastąpi automatyczne przekierowanie na platformę rekrutacyjną Pracodawcy, gdzie należy wypełnić wszystkie wymagane przez system pola.

    *Aplikacja na stanowisko jest równoznaczna z akceptacją treści klauzuli widocznej pod ogłoszeniem.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.. Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści danych oraz ich poprawiania.