Oferta pracy: Przedstawiciel Medyczny - Praca Przedstawiciel Medyczny, Przedstawiciel Farmaceutyczny

Genexo

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą farmaceutyczną, obecną na rynku od ponad dekady.

Wielokrotnie uzyskaliśmy tytuł "Diament Forbesa" oraz Certyfikat Wiarygodności Biznesowej.

Przyznane naszym produktom nagrody i wyróżnienia, potwierdzają ich najwyższą jakość.

W chwili obecnej poszukujemy Kandydatki/ Kandydata na stanowisko:

Przedstawiciel Medyczny

Miejsce pracy: małopolskie (południowa małopolska)pełny etat
Obowiązki:

  • Realizacja planów sprzedaży na oczekiwanym poziomie
  • Realizacja strategii marketingowej na oczekiwanym poziomie
  • Udział w międzynarodowych targach i konferencjach
  • Profesjonalna obsługa klientów z grupy targetowej
  • Raportowanie do regionalnego kierownika sprzedaży
Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe
  • Wiedza i umiejętności analityczne
  • Min 2 lata doświadczenia w branży FCMG lub w firmie farmaceutycznej ( doświadczenie w linii diabetologicznej będzie dodatkowym atutem)
  • Uczciwość i systematyczność, samodzielność w działaniu
  • Umiejętność poszukiwania rozwiązań
  • Dyspozycyjność
  • Bardzo dobra umiejętność obsługi Power Point i Excell.
  • Wysokie umiejętności przygotowywania oraz przedstawiania prezentacji produktowych
Oferujemy:

  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Umowę o pracę z pakietem socjalnym
  • Liczne szkolenia „on the job”
  • Niezbędne narzędzia pracy (samochód, tablet, telefon)
  • Szkolenia wprowadzające oraz wsparcie na starcie

Po wybraniu przycisku "Aplikuj na Stanowisko" nastąpi automatyczne przekierowanie na platformę rekrutacyjną Pracodawcy, gdzie należy wypełnić wszystkie wymagane przez system pola.

*Aplikacja na stanowisko jest równoznaczna z akceptacją treści klauzuli widocznej pod ogłoszeniem.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.. Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści danych oraz ich poprawiania.